Весільна історія

Було це в кінці 90-х років. У нас в Севастополі був сильно розвинене байкерський рух. Натовпи мотоциклістів вночі стадом ганяли по місту і заважали жителям спати.
Сама історія :)))
Знімаю весілля, все йде як звичайно, без проблем: ЗАГС, катання, прогулянка, розпивання спиртного і ресторан далі. Ближче до середини банкету раптово зникає наречена. Тамада підносить це як традиційне викрадення. Просить злодюжок вийти в центр і запропонувати умова викупу. Тиша! Ніхто не виходить. Наречений зі свідком починають нервувати, батьки теж … Мобільні телефони були ще не у всіх і зателефонувати нареченій немає як і нікуди.
У залі паніка – де молода ?. Приблизно через годину з’являється молода. Нічого не говорить, мовчки сідає за стіл, як ні в чому не бувало, і п’є шампанське. У залі стоїть гробова тиша. Музика теж не грає. Наречений бере наречену за руку і пропонує їй вийти на вулицю для розмови по душам.
Після цієї розмови, молодята повернулися на місце (наречена сильно заплакана, з патьоками туші на віях) і весілля продовжилася. Все пішло-поїхало, як ніби нічого не сталося. Я, ближче до кінця весілля, вийшов покурити і випадково став свідком розмови нареченого і батька нареченої, які теж курили на вулиці і мене не помітили. Суть розмови була в наступному:
Два хлопця закохалися в одну дівчину і вона, бідолашна, не знала кому віддати свою перевагу і морочила хлопцям голову. Наречений і той хлопець неодноразово з’ясовували між собою свої відносини. Цей, як і ТОЙ, був рокером і ганяв на ночами на своєму байці по місту, беручи собі в супутниці цю дівчину. Наречений був з хорошої вихованої сім’ї і не міг запропонує дівчині екстриму. Ось ця бідолашна і мучилася: і розваги божевільних хоче і надійного відданого хлопця отримати. Ось так і металася до останнього.
А суть події була в тому, що ближче до середини банкету на своєму мотоциклі таємно під’їхав цей байкер, попросив когось з гостей передати нареченій записку, після прочитання якої на вулицю і вийшла молода. Хлопець запропонував їй як весільний подарунок останній раз прокатати її на своєму байці. Ну не змогла вона відмовитися від такого подарунка і цілу годину вони гасали по місту, як божевільні. Після всього цього він привіз її назад і побажав щасливого сімейного життя.

Залишити відповідь