Про ефективних менеджерів

Ефективні менеджери добралися і до нас. І ось яка історія трапилася.

Завод потихеньку починає купувати верстати з ЧПУ. Потихеньку навчають операторів, а ось що обслуговує ці верстати персоналу поки що свого немає. Кожен раз викликають інженера з Москви.

Один з операторів, нехай буде Леха, поднахватался у цих інженерів знань, плюс самоосвітою займався, і став досить добре в цьому всьому розбиратися.

Пішов Леха до керівництва з пропозицію відправити його на додаткові курси, і у заводу був би свій фахівець. Ти ось з’їздити на навчання, і втечеш від нас говорять йому. Іди і працюй далі, нас і так все влаштовує.

Коли в черговий раз на обслуговування приїхав інженер, Леха поспілкувався з ним з приводу подальшого працевлаштування в їх фірму. Зв’язалися з начальством, і ті запросили його на роботу!

Написав він заяву, і пішов відпрацьовувати покладені два тижні. Кадровики дізналися про цю справу. Викликає його начальник кадрів. Мовляв, навіщо відразу так робити ?! Давай залишайся, ми для тебе цілий відділ створимо і зробимо тебе начальником! Леха подякував їм звичайно, але свого рішення змінювати не став.

І знаєте що зробили кадровики ?! Вони не придумали нічого кращого, як зателефонувати новим роботодавцям Льохи, і зажадати, щоб вони не брали його на роботу! Треба сказати, що у нас в місті це досить часто практикується. Всі один одного знають, і таким способом намагаються притримати людей на робочих місцях.

Але в підсумку заводських кадровиків послали. І були дуже здивовані, чому хтось намагається їм ставити умовах.

А у Льохи попереду стажування в Німеччині, чому він вкрай радий.

Залишити відповідь