Заради гарних весільних фотографій наречена скинула аж 60 кг!

як схуднути на 60 кг заради весілля
Всі ті, хто коли-небудь страждав через велику вагу, знають, як складно дотримуватися дієти для схуднення і не зриватися. Але ж часом позбавлення від зайвих кілограмів здатне кардинально змінити життя.

Подібна історія трапилася з Софі Метісон родом з Великобританії. Дівчина багаторазово намагалася схуднути, але періодично зривалася і набирала ще більшої ваги. Однак все змінилося після того, як вона отримала пропозицію руки і серця від свого коханого.

як схуднути на 60 кг заради весілля

Британка не хотіла бути товстою і незграбною нареченою, тому вирішила схуднути  заради коханої людини.

Так як до весілля Софі залишалося всього три місяці, а її вага сягала аж 130 кілограм, вона прекрасно розуміла, що їй варто багато і важко працювати над собою.

Для досягнення успіху дівчина звернулася за допомогою до професійного тренера, з яким займалася в залі три рази в тиждень. Метісон поєднувала кардіотреніровки і силові вправи.

як схуднути на 60 кг заради весілля

Тренер також підібрав для майбутньої нареченої правильну дієту і особливий режим харчування. Сніданок дівчини складався з вівсяної каші або омлету, а на обід вона з’їдала рис і корисний овочевий салат. Увечері Софі вживала каррі, сочевицю і різні овочі. Також вона дозволяла собі перекуси, що складаються виключно з фруктів і овочів.

як схуднути на 60 кг заради весілля

Через три місяці перемога Метісон над зайвою вагою була перед очима. Вона вже не соромилася позувати на фотографіях.

як схуднути на 60 кг заради весілля

як схуднути на 60 кг заради весілля

За словами Софі, тепер вона відчуває себе впевненою в собі і дійсно щасливою. Нарешті вона може купувати для себе абсолютно будь-який одяг. Чоловік Софі пишається силою її волі.як схуднути на 60 кг заради весілля

Героїня не зупиняється на досягнутому. Крім того, зараз вона веде свій особистий блог, за допомогою якого вчить інших дівчат худнути і вести правильний спосіб життя. Метісон є відмінним прикладом, який показує, що при бажанні можна подолати будь-які складнощі.

Залишити відповідь