У Німеччині студентка продала свою цноту за 1,4 мільйона євро

У Німеччині студентка продала свою цноту за 1,4 мільйона євро

Ізабелла пояснила, що не боялася прив’язатися до чоловіка, який став першим в її житті, оскільки “просто хотіла заробити багато грошей” … Студентка з Німеччини, незважаючи на релігійних батьків, продала свою цноту незнайомцю, отримавши за це майже півтора мільйона євро, повідомляє The Daily Mirror.

Ізабелла виросла в бідній німецькій родині. Батьки дали їй релігійне виховання і переконували, що секс до шлюбу є неприпустимим. Якийсь час студентка шукала чоловіка, в якого закохалася б і з яким створила б сім’ю, але незабаром їй набридло, і дівчина вирішила втілити свою мрію про багате життя.продала невинність
Порахувавши невинність “переоціненою”, Ізабелла прийняла рішення продати її на відомому сайті “Сіндрелла Ескортс”, про який вона почула від героїні телепередачі. Жінка розповідала, що виручила за свою невинність від 3 до 4 мільйонів євро.
– Я думаю, що невинність і секс переоцінені, тому що на мій погляд в них немає нічого особливого. Перший секс, як перша гра в баскетбол, – заявляє дівчина, але все ще продовжує приховувати від батьків свою вдалу операцію.

Ставку на сайті виграв відомий футбольний менеджер з Німеччини. Ізабелла розповідає, що раніше ніколи ні з ким не зустрічалася, і зараз стала утриманкою чоловіка, який купив її невинність. На першому побаченні він подарував їй сумку Гуччі, а тепер платить їй майже 10 тисяч євро на місяць. Ізабелла також поділилася, що в день зустрічі вона трохи хвилювалася і була приємно здивована, побачивши “покупця”. У день зустрічі агентство підтвердило її невинність в клініці.

– Ми дуже добре поговорили, він розповів багато про своє життя, він працює менеджером відомого футбольного клубу. Я також розповіла йому багато про себе, про своє дорослішання, про роки в школі і про свої мрії, – розповідає Ізабелла про перше побачення і зазначає, що її партнер витратив багато часу на те, щоб вони пізнали одне одного ближче, а цей досвід став для них романтичним.продала невинність

– Я отримала задоволення. Він дуже цінував мене і поважав, він мені дуже сподобався – привабливий, дуже багатий і знайомий з багатьма знаменитостями. Я провела з ним цілий вечір і цілу ніч, а вранці повернулася додому після того, як ми разом поснідали, – розповідає Ізабелла деталі свого побачення, який приніс їй 1,4 мільйона євро.

Гроші, виручені з продажу невинності, дівчина витратить на шопінг і вкладе в свій бізнес, а також допоможе своїй родині. Ізабелла також хоче побачити світ.

– Зараз я займаюся фінансовим менеджментом, і я хотіла б продовжити роботу в цій галузі, але заснувавши власну компанію, – розповідає про свої плани студентка.
Ізабелла пояснила, що не боялася прив’язатися до чоловіка, який став першим в її житті, оскільки “просто хотіла заробити багато грошей”.

– Я знала, що ціна за мою невинність буде висока, тому що я красива. У мене розкішне тіло, гарне волосся, обличчя, і я бачила за скільки Сіндрелла Ескортс продають невинність дівчат, – відповіла Ізабелла на питання чи була вона здивована сумі, запропонованої за секс з нею.

Залишити відповідь