Міккі Рурк налякав фанатів особою після чергової операції

Міккі Рурк недавно шокував своїх фанатів, з’явившись в передачі «Доброго ранку, Британія». Чергова пластична операція зробила його просто невпізнанним.


Перший раз актор зважився на зміни зовнішності в 2005 році, коли численні травми, отримані на рингу, спотворили його обличчя. У проведених боях зірці кінематографа роздрібнили щелепу, кілька разів ламали ніс. Коли почалися проблеми зі здоров’ям Рурк вирішив зав’язати з боксом. Щоб виправити зовнішність, актор звернувся до пластичних хірургів.

Але зі слів артиста, йому не пощастило з лікарем, довелося 5 разів переробляти ніс і навіть брати хрящ з вуха. В результаті низка невдалих операцій настільки спотворили гарненьке обличчя секс-символу 90-х років, що його перестали впізнавати фанати. Крім цього актор збільшив губи і робив ін’єкції ботокса, але такі маніпуляції не додав йому привабливості.

Міккі Рурк в молодості

Міккі Рурк в молодості

У 2008 році перед поверненням на великий екран у фільмі «Реслер», актор знову ліг під ніж пластичних хірургів, щоб омолодитися. Але результат вийшов зворотним, обличчяя оплило і стало нагадувати застиглу маску, позбавлену міміки. Зовнішність зірки ще більше спотворили.

У 2012 році Рурк знову вирішується на пластику, щоб виправити минулі помилки і повернути колишню привабливість. Йому була зроблена кругова підтяжка обличчя, яка пройшла вдало. У актора пропали шрами, але колишню зовнішність хірурги йому так і не повернули. У 2015 році актор знову здивував усіх зміною в зовнішності.Міккі Рурк налякав фанатів особою після чергової операції

Остання поява зірки в студії телешоу, викликало шквал негативних відгуків від фанатів Рурка. Мало хто з шанувальників впізнав зірку фільму «9 ½ тижнів». Актор прийшов в студію в великому капелюсі, прикриваючи своє дивне обличчя. Хтось із фанатів написав, що артист нагадує стару тітоньку, що йде на дівич-вечір.

Але знайшлися і захисники актора, які попросили залишити його в спокої. Міккі Рурк сам вирішує як йому виглядати.Міккі Рурк налякав фанатів особою після чергової операції

Секс-символ 90-х років на телепрограмі розповідав про свій новий виток в акторській кар’єрі. Але глядачі звернули увагу, що Рурка стала підводити пам’ять. Він забував відповідати на багато питань або просто їх ігнорував.

Після виходу програми, фанати завзято обговорювали новий вигляд зірки і вирішили, що Рурку треба припинити перекроювати своє обличчя.

Залишити відповідь