Британський підліток осліп від чіпсів і сосисок

Британський підліток осліп від чіпсів і сосисокЖитель англійського міста Брістоля поплатився за свою пристрасть до фастфуду. Юнак повністю відмовився від овочів і фруктів, через що згодом втратив зір і практично повністю втратив слух.

Британець дотримувався специфічної дієти протягом більш ніж десяти років, повідомляє Independent.

У сім років у дитини діагностували розлад харчування: хлопчик відмовлявся включати в свій раціон овочі та фрукти, так як йому не подобалася їх текстура.

Через це житель Брістоля пристрастився до шкідливої ​​їжі і харчувався виключно чіпсами, картоплею фрі, сосисками та іншими м’ясними напівфабрикатами.

В результаті у віці 15 років у підлітка з’явилися проблеми із зором, пізніше став підводити слух. Лікарі прописали школяреві ін’єкції вітаміну B12, а також рекомендували кардинально змінити дієту, проте він продовжував в тому ж дусі. Через два роки хлопець повністю осліп.

Зараз 19-річний британець приймає харчові добавки з вмістом вітамінів і мінералів. Втім, повернути зір уже не вдасться: пошкодження зорового нерва через зловживання фастфудом виявилося незворотнім.

Залишити відповідь